Specjalista ds. koordynacji projektów
  • Chorzów
Chorzów, Chorzów, Śląskie, Polska
SUNDOOR Tech Sp. z o.o.
15. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • koordynacja procesów związanych ze sprzedażą masztów teleskopowych
  • współpraca z klientami oraz dostawcami w celu zapewnienia terminowej realizacji zamówień
  • monitorowanie postępów realizacji projektów oraz raportowanie wyników.
  • rozwiązywanie złożonych problemów technicznych i organizacyjnych w trakcie realizacji zamówienia
  • obsługa posprzedażowa klientów, udzielanie wsparcia technicznego
  • utrzymywanie dobrych relacji z partnerami biznesowymi.
  • udział w targach branżowych.
  • gotowość do wyjazdów służbowych

WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe inżynierskie o profilu: budowa maszyn, mechanika, elektryka
  • minimum 10-letnie doświadczenie w obszarze budowy maszyn lub pokrewnej branży
  • biegła znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (warunek konieczny)
  • umiejętność koordynacji projektów oraz pracy w zespole
  • zdolność do efektywnej komunikacji z inwestorami oraz dostawcami
  • wiedza techniczna w zakresie maszyn i urządzeń

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie i umowę o pracę
  • pierwsza umowa na okres 6 miesięcy
  • wsparcie doświadczonego zespołu
  • specjalistyczne szkolenia
  • elastyczny czas pracy w godzinach od 7.45 do 17.30
  • nowoczesne narzędzia pracy niezbędne do wykonywania zleconych zadań
  • dofinansowanie do karty sportowej, prywatnej opieki medycznej

  • Praca Chorzów
  • Specjalista ds. telekomunikacji Chorzów
  • Specjalista ds. PR Chorzów
  • Specjalista ds. ofertowania Chorzów
  • Specjalista ds. Zarządzania Chorzów
  • Specjalista ds. Eksportu Chorzów
  • Specjalista ds. transportu Chorzów
  • Specjalista ds. HR Chorzów
  • Specjalista ds. turystyki Chorzów
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Chorzów
  • Specjalista ds. finansów Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377