SPECJALISTA DS. KOOPERACJI - WADOWICE
  • Wadowice
Wadowice, Wadowice, Małopolskie, Polska
PONAR Wadowice S.A.
6. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  1. Właściwe pakowanie i zabezpieczanie wyrobów i materiałów przeznaczonych do realizacji usług wykonywanych w kooperacji.
  2. Przygotowywanie stosownej dokumentacji dla kooperacji: zamówienia, dokumenty WZ etc.
  3. Realizacja usług transportowych związanych z kooperacją.
  4. Kontakt z dostawcami usług kooperacyjnych w kwestii zakresu wykonawczego, kosztów i terminów realizacji.
  5. Współpraca z Działem Planowania, Działem Technologicznym oraz Działem Jakości przy realizacji usług kooperacyjnych.
  6. Rozbudowa bazy kooperacyjnej w oparciu o ustalone standardy i dbałość o właściwe relacje z poddostawcami.
  7. Rozliczanie f-r kooperacyjnych i współpraca z działem księgowości w tym zakresie.
  8. Analiza i optymalizacja kosztów kooperacji.
  9. Analiza terminowości dostaw wyrobów z kooperacji oraz informowanie przełożonego i Dział Planowania o zagrożeniach.
  10. Negocjacje warunków handlowych z dostawcami (ceny, terminy, warunki płatności).
  11. Wykonywanie innych obowiązków zleconych przez przełożonego w ramach posiadanych kwalifikacji.

WYMAGANIA:
  • Prawo jazdy kategoria B
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość obsługi komputera, EXCEL, WORD
  • Doświadczenie zdobyte w logistyce lub zakupach firmy produkcyjnej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Asertywność w relacjach z dostawcami oraz z działami wewnętrznymi firmy
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktu
  • Znajomość systemu TETA będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:
  • ciekawą pracę w nowoczesnej firmie inżynierskiej
  • stabilne zatrudnienie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • prace na nowoczesnym parku maszynowym
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość doszkalania i ponoszenia kwalifikacji zawodowych
  • szkolenia branżowe
  • dofinansowanie do pakietów sportowych Medicover Sport

  • Praca Wadowice
  • Wadowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567