Specjalista ds. kooperacji i zakupów
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
WISS
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z dostawcami oraz partnerami biznesowymi.
  • Negocjowanie warunków współpracy, cen i kontraktów.
  • Koordynacja i nadzór nad procesem zakupów materiałów i usług.
  • Monitorowanie i analizowanie rynku dostawców.
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu optymalizacji procesów zakupowych.
  • Zarządzanie dokumentacją zakupową.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie, logistyka, ekonomia).
  • Znajomość procesów zakupowych i negocjacyjnych.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.
  • Biegła znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość systemów ERP będzie dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.
  • Możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń.
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole.
  • dodatek frekwencyjny;
  • pakiet świadczeń socjalnych : karta Benefit, ubezpieczenie medyczne PZU, ZFŚS.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zakupów Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. kadr i płac Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. marketingu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567