Specjalista ds. Kooperacji
  • Pszczyna
Pszczyna, Pszczyna, Województwo śląskie, Polska
Zamel sp. z o.o.
7. 10. 2024

ZAMEL to polski producent z 35-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń elektrotechnicznych, a także kabli i przewodów. ZAMEL jest producentem inteligentnego systemu oświetlenia LED LEDIX, bezprzewodowego systemu sterowania EXTA FREE, inteligentnego domu EXTA LIFE, urządzeń automatyki budynkowej EXTA, elektrycznych systemów grzewczych MATEC, a także dzwonków i gongów SUNDI. Firma ZAMEL w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

SPECJALISTA DS. KOOPERACJI

Zakres obowiązków:

  • kontrola jakości materiałów i surowców przy przyjęciu na magazyn
  • analiza i wybór operacji montażu do zlecenia na zewnątrz
  • optymalizacja oraz pomiar czasu poszczególnych operacji
  • współpraca z Działem Kadr w celu pozyskiwania chałupników
  • szkolenie z zakresu wykonywania zleconych operacji montażowych
  • przedstawianie zasad współpracy wybranym chałupnikom i firmom
  • zakup oraz przekazywanie niezbędnego oprzyrządowania chałupnikom
  • bieżące monitorowanie jakości i terminowości pracy chałupników

 Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

 Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • korzyści pozapłacowe (m.in. dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne)

  • Praca Pszczyna
  • Pszczyna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087