Specjalista ds. Kooperacji
  • Pszczyna
Pszczyna, Pszczyna, śląskie, Polska
Zamel
12. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • kontrola jakości materiałów i surowców przy przyjęciu na magazyn
  • analiza i wybór operacji montażu do zlecenia na zewnątrz
  • optymalizacja oraz pomiar czasu poszczególnych operacji
  • współpraca z Działem Kadr w celu pozyskiwania chałupników
  • szkolenie z zakresu wykonywania zleconych operacji montażowych
  • przedstawianie zasad współpracy wybranym chałupnikom i firmom
  • zakup oraz przekazywanie niezbędnego oprzyrządowania chałupnikom
  • bieżące monitorowanie jakości i terminowości pracy chałupników

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne
  • samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • korzyści pozapłacowe (m.in. dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne)

  • Praca Pszczyna
  • Pszczyna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536