Specjalista ds. kontrolingu wewnętrznego
  • Rybnik
Rybnik, Rybnik, śląskie, Polska
Innpro Robert Błędowski Sp. z o.o.
9. 9. 2024

Jeśli szukasz firmy, która stawia na innowacje i rozwój, dołącz do INNPRO!Jesteśmy międzynarodowym dystrybutorem elektroniki użytkowej i nowych technologii, działającym na rynku od 2013 roku. Zaczynaliśmy od dystrybucji dronów, a dziś współpracujemy z ponad 250 markami i dzięki dynamicznemu rozwojowi stale rośniemy. Cenimy zaangażowanie, dlatego wspieramy rozwój zarówno doświadczonych specjalistów, jak i osób stawiających pierwsze kroki w karierze. Dołącz do nas i rozwijaj się wśród najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie!

Twój zakres obowiązków:

  • kontrola i weryfikacja warunków wynikających z umów
  • bieżący monitoring wskaźników
  • kontrola i weryfikacja rezerw związanych z warunkami handlowymi
  • kontrola budżetów marketingowych zasadności utworzonych rezerw
  • udział w procesach związanych z budowaniem modeli analiz
  • wdrażanie nowych rozwiązań i narzędzi kontrolingowych w celu optymalizacji iautomatyzacji procesów

Nasze wymagania:

  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wysoce rozwinięte zdolności analitycznego i logicznego myślenia
  • Umiejętność analizowania i formułowania istotnych wniosków łącząc informacje z wielu źródeł
  • Biegłość w pracy z aplikacjami do analizy danych (MS Excel)
  • Dobrze rozwinięte umiejętności prezentacji wyników pracy
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy, działania w uporządkowany sposób
  • Zdolność do efektywnego działania w sytuacjach presji czasowej i różnych wyzwań wtym samym czasie
  • Umiejętność pracy samodzielnej jak i zespołowej
  • Znajomość angielskiego na poziomie min B2

Co oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie kontraktu B2B lub umowy o pracę (do wyboru),
  • nowoczesne narzędzia pracy,
  • benefity pracownicze

  • Praca Rybnik
  • Specjalista ds. Zakupów Rybnik
  • Specjalista ds. marketingu Rybnik
  • Specjalista ds. ofertowania Rybnik
  • Specjalista ds. Zarządzania Rybnik
  • Specjalista ds. Eksportu Rybnik
  • Specjalista ds. transportu Rybnik
  • Specjalista ds. HR Rybnik
  • Specjalista ds. turystyki Rybnik
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Rybnik
  • Specjalista ds. finansów Rybnik
  • Rybnik - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045