Specjalista Ds. Kontrolingu/ Kontroler Finansowy
  • Łaziska Górne
Łaziska Górne, Łaziska Górne, Silesian Voivodeship, Polska
PONAR Wadowice S.A.
25. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: przygotowywanie comiesięcznych raportów dotyczących kluczowych danych finansowych zakładu produkcyjnego w Wadowicach wraz z komentarzem odchyleń, analiza rentowności sprzedaży zakładu w Wadowicach i zakładu spółki zależnej, regularne raportowanie wyników dla menedżerów działów, przygotowywanie raportów i analiz ad hoc na potrzeby Zarządu, zewnętrznych doradców i audytorów dotyczących zakładu w Wadowicach i zakładu spółki zależnej, aktywny udział w rozwijaniu raportów zarządczych w systemie TETA, współudział we wdrożeniu procesu budżetowania w Grupie, definiowanie i monitoring KPI, dbałość o spójność i poprawność danych zarządczych, bieżąca kontrola poprawności ewidencji księgowej, przygotowywanie raportów odnośnie płynności finansowej. WYMAGANIA: Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w controllingu spółki produkcyjnej, bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, umiejętność posługiwania się bazami danych do celów analitycznych, znajomość systemu ERP, mile widziana znajomość TETA, umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, nastawienie na rozwiązywanie problemów i realizację wyznaczonych celów, bardzo dobra organizacja własnej pracy, praktyczna wiedza za zakresu ekonomii, controllingu, rachunkowości finansowej i zarządczej, znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację mile widziane, wykształcenie wyższe. OFERUJEMY: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę w dużej polskiej firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku, ciekawą i pełną wyzwań pracę, samodzielne i odpowiedzialne stanowisko, przyjazną atmosferę w pracy, dofinansowanie do pakietu sportowego Medicover Sport.

  • Praca Łaziska Górne
  • Łaziska Górne - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836