Specjalista Ds. Kontrolingu Inwestycyjnego
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
Kuchnia Vikinga
26. 9. 2024

Opis stanowiska: Nasza firma, dynamicznie rozwijająca się w sektorze inwestycji w nieruchomości komercyjne i mieszkaniowe, poszukuje doświadczonego Specjalisty ds. Kontrolingu Inwestycyjnego. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór nad projektami związanymi z budową i zarządzaniem nieruchomościami, takimi jak hale produkcyjne, biura oraz budynki mieszkalne. Szukamy kandydata z doświadczeniem w branży nieruchomości, posiadającego silne umiejętności analityczne oraz doświadczenie w kontrolingu inwestycyjnym. Lokalizacja: Białystok, z możliwością zakwaterowania Główne obowiązki: Analiza i ocena opłacalności oraz ryzyka projektów inwestycyjnych w sektorze nieruchomości. Monitorowanie realizacji inwestycji (hale produkcyjne, biura, budynki mieszkalne) zgodnie z harmonogramem i budżetem. Przygotowywanie raportów i sprawozdań finansowych dotyczących realizowanych inwestycji. Współpraca z działami zarządzania projektami, finansów oraz zewnętrznymi dostawcami. Identyfikacja i analiza odchyleń od budżetu, proponowanie działań korygujących. Przeprowadzanie audytów projektów inwestycyjnych oraz ocena ich efektywności po zakończeniu. Opracowywanie prognoz finansowych dotyczących przyszłych inwestycji w nieruchomości. Monitorowanie kluczowych wskaźników finansowych i postępów projektów. Wymagania: Wykształcenie wyższe w zakresie finansów, ekonomii, zarządzania nieruchomościami lub pokrewnych. Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku w obszarze kontrolingu inwestycyjnego, z naciskiem na projekty związane z nieruchomościami. Doskonała znajomość narzędzi analizy finansowej oraz budżetowania w kontekście nieruchomości. Umiejętność analitycznego myślenia oraz oceny ryzyka finansowego w projektach budowlanych. Znajomość rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych oraz procesów inwestycyjnych. Doświadczenie w monitorowaniu projektów budowlanych oraz zarządzaniu budżetami. Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz zdolność współpracy z różnymi działami firmy. Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie oraz mieszkanie służbowe. Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie. Możliwość uczestnictwa w strategicznych projektach oraz wdrażania innowacyjnych rozwiązań. Wsparcie ze strony zaangażowanego zespołu i przyjazną atmosferę pracy. Pakiet benefitów oraz możliwości rozwoju zawodowego.

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836