Specjalista ds. Kontrolingu
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Nemak Poland Sp. z o.o.
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Opracowywanie raportów i analiz finansowych
  • Rozwój narzędzi controllingowych
  • Przygotowywanie budżetów i prognoz
  • Sporządzanie cyklicznych raportów w zakresie kontroli kosztów i realizacji budżetu oraz ich prezentacja kierownictwu
  • Sporządzanie miesięcznych raportów grupowych

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe
  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość SAP (FI, CO, MM)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel zaawansowany, mile widziana znajomość Power Query)
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu zaawansowanym
  • Kreatywność w zakresie łączenia danych z różnych źródeł w ramach rozwijanych narzędzi i analiz
  • Zdolność analitycznego myślenia i szybkiego uczenia się
  • Umiejętność formułowania i komunikowania wniosków na podstawie danych liczbowych
  • Otwartość na zmiany i dynamikę pracy

OFERUJEMY:
  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Stabilne warunki zatrudnienia i benefity socjalne
  • Wykorzystanie wiedzy w dynamicznym i rozwijającym się środowisku pracy
  • Szkolenia i rozwój kwalifikacji wymaganych na stanowisku pracy
  • Dobrą atmosferę pracy

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zakupów Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. marketingu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Eksportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. finansów Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. reklamy Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. transportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. HR Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392