Specjalista ds. kontrolingu
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
CorsonHR
12. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Nr licencji: 7933
Dla naszego Klienta - stabilnej firmy produkcyjnej poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty ds. kontrolingu.
Zapraszamy do aplikowania!
Zakres obowiązków
- Wspieranie bieżącego zarządzania (obszar kosztów sprzedaży i produkcji),
- Opracowywanie wskaźników KPI (monitorowanie ,raportowanie),
- Odpowiedzialność za kontroling w obszarze sprzedaży, produkcji i kontrolingu finansowego,
- Optymalizacja raportowania,
- Wsparcie i współpraca z działem produkcji i sprzedaży (kontrola kosztów, pozyskiwanie i dostarczanie danych),
- Konfigurowanie oraz monitorowanie kalkulacji kosztów wytworzenia i cen produktów gotowych,
- Udział w budżetowaniu i prognozowaniu finansowym,
- Zatrudnienie w dziale kontrolingu.
Poszukiwane kompetencje
- Wykształcenie wyższe - ekonomiczne,
- Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2 letnie),
- Doświadczenie w kontrolingu kosztów, sprzedaży i wycen produktów,
- Dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem),
- Bardzo dobra znajomość programu Excel,
- Doświadczenie pracy w systemach ERP,
- Umiejętność przeprowadzania analiz oraz organizacji pracy z wyznaczaniem priorytetów,
- Komunikatywność, systematyczność oraz otwartość na zmiany.
Oferujemy
- Ciekawą, pełną wyzwań pracę dającą możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
- Przyjazną atmosferę pracy,
- Szeroki pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku, karty przedpłacone),
- Szkolenie oraz wsparcie w okresie wdrożenia,
- Zatrudnienie na umowę o pracę,
- Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię kwartalną,
- Możliwość pracy w wymiarze 1-2 dni pracy zdalnej po pełnym wdrożeniu do pracy.

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. telekomunikacji Bydgoszcz
  • Specjalista ds. PR Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ofertowania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zarządzania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Eksportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. transportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. HR Bydgoszcz
  • Specjalista ds. turystyki Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251