Specjalista ds. kontrolingu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Pco S.A.
11. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Praca na stanowisku Specjalisty ds. kontrolingu polega na analizie danych finansowych na podstawie dużych zbiorów danych oraz umiejętnym wyciąganiu wniosków niezbędnych do przygotowania raportów i zestawień na potrzeby kierownictwa Spółki.
  • Do obowiązków Specjalisty ds. kontrolingu należeć będzie:
  • pozyskiwanie, weryfikacja poprawności i analiza danych finansowych
  • planowanie i rozliczanie projektów B+R
  • aktywacja i obsługa projektów w systemie ERP oraz analiza ich rentowności
  • wsparcie w procesie budżetowania i raportowania kosztów
  • przygotowywanie bieżących i okresowych analiz i raportów na potrzeby firmy
  • rozwój i tworzenie narzędzi do optymalizacji pracy w Dziale Kontrolingu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (kontroling/rachunkowość/finanse)
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w dziale kontrolingu bądź księgowości
  • zaawansowana znajomość MS Excel
  • znajomość jęz. angielskiego na poziomie B1/B2
  • doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • znajomość SQL, VBA
  • znajomość systemów klasy ERP np. Infor LN, SAP
  • umiejętność formułowania wniosków na podstawie dużych zbiorów danych
  • wysokie zdolności analityczne, umiejętność rozwiązywania problemów i działania pod presją czasu
  • umiejętność pracy w zespole, dobra komunikatywność i otwartość na zmiany
  • sumienność, rzetelność, dokładność w pracy

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie oraz bardzo dobre warunki pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę sportową Benefit MultiSport
  • inne, atrakcyjne benefity finansowe i pozafinansowe (dofinansowanie do pobytu dziecka w żłobku/przedszkolu, dopłata do wypoczynku, świadczenia Bożonarodzeniowe itp.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699