Specjalista ds. kontrolingu
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Mosty Łódź S.A.
6. 6. 2024

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów infrastrukturalnych oraz użyteczności publicznej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie analiz ekonomicznych oraz raportów zarządczych na potrzeby Zarządu, Rady Nadzorczej i kadry kierowniczej,
  • bieżąca analiza danych oraz raportowanie zagadnień z zakresu informacji zarządczej Spółki, w tym w szczególności w zakresie przychodów, kosztów, rentowności oraz działalności operacyjnej poszczególnych jednostek organizacyjnych,
  • branie udziału w procesie sporządzania wyceny kontraktów – w zakresie budżetowania,

    współpraca w zakresie wdrażania nowych narzędzi usprawniających i doskonalących procesy raportowania zarządczego i systemów finansowych,
  • tworzenie i doskonalenie procedur oraz współtworzenie narzędzi wspierających procesy w obszarze kontrolingu,
  • aktywny udział w procesie budżetowania,
  • współpraca z kierownikami kontraktów i budżetowcami w zakresie bieżącej kontroli realizacji budżetów poszczególnych projektów,
  • przygotowywanie analiz oraz raportów ad-hoc,
  • współpraca z działem księgowości i innymi komórkami organizacyjnymi Spółki.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe (preferowane: finanse, rachunkowość, kontroling),
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • praktyczna znajomość systemów ERP,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel, Power Point),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • dyscyplina i bardzo dobra organizacja czasu pracy (dokładność, terminowość, sumienność

    w wykonywaniu obowiązków),
  • mile widziana znajomość j. angielskiego,
  • znajomość specyfiki branży budowlanej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę stacjonarną w stałych godzinach w nowoczesnej siedzibie Spółki,
  • możliwość rozwoju zawodowego (dofinansowanie do szkoleń),
  • bezpłatny parking dla pracowników,
  • pakiet świadczeń socjalnych (m. in. paczki świąteczne, karty sportowe, pakiety medyczne, bilety na wydarzenia kulturalne).

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851