Specjalista ds. kontrolingu
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
INSTAL - LUBLIN S.A.
28. 2. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

INSTAL - LUBLIN S.A. wchodząca w skład Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal jest jedną z największych firm instalacyjnych w Polsce. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy

Miejsce pracy: Lublin

OPIS STANOWISKA:

  • Przygotowywanie raportów okresowych, zestawień i budżetów
  • Kontrola realizacji planów budżetowych budów i pozostałych działalności Spółki
  • Nadzór nad prawidłowością ewidencji kosztów, udział w procesie zamykania okresów
  • Współpraca z działem księgowości
  • Rozwój narzędzi do analizy i raportowania
  • Inne prace administracyjne

 WYMAGANIA:

  • Wykształcenia średnie lub wyższe kierunkowe (ekonomia/finanse)
  • Znajomość zagadnień z zakresu finansów przedsiębiorstwa i rachunkowości
  • Doświadczenia w pracy w kontrolingu/księgowość kosztów
  • Znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel na poziomie zaawansowanym (warunek konieczny)
  • Rozwinięte umiejętności analityczne
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dokładność i zaangażowanie

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zdobycie cennego doświadczenia - możliwość rozwoju
  • Dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa).
  • Dobrą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji CV za pomocą opcji "Aplikuj".

  • Praca Lublin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Lublin
  • Specjalista ds. telekomunikacji Lublin
  • Specjalista ds. PR Lublin
  • Specjalista ds. ofertowania Lublin
  • Specjalista ds. Zarządzania Lublin
  • Specjalista ds. Eksportu Lublin
  • Specjalista ds. transportu Lublin
  • Specjalista ds. HR Lublin
  • Specjalista ds. turystyki Lublin
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714