Specjalista ds. kontroli stocku
  • Zgorzelec
Zgorzelec, Zgorzelec, Lower Silesian Voivodeship, Polska
ID LOGISTICS POLSKA S.A.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Zgorzelec

Twój zakres obowiązków

  • kontrola stanów magazynowych, nadzór i codzienna inwentaryzacja stanów magazynowych „stocku”
  • nadzór i prawidłowe archiwizowanie stworzonej dokumentacji magazynowej
  • obsługa informatycznego systemu magazynowego
  • raportowanie i informowanie o niezgodnościach

Nasze wymagania

  • sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w tym MS Excel)
  • znajomość j. angielskiego (B1)
  • umiejętność organizacji własnego czasu pracy
  • profesjonalizm w relacjach z klientem
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

  • bezpłatny pakiet prywatnej opieki medycznej
  • bezpłatny pakiet sportowy
  • pakiet socjalny
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • przejrzysty system nagród
  • umowa o pracę
  • realny rozwój zawodowy w strukturach firmy
  • owocowe środy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu

Jesteśmy międzynarodową Grupą zajmującą się logistyką kontraktową. Znajdziesz nas w 41 lokalizacjach w całej Polsce. Codziennie, blisko 10 000 pracowników ID Logistics dba o najlepszą jakość produktów opuszczających nasze magazyny. Każdego dnia dostarczamy przesyłki w niemalże każdy zakątek Polski i Europy. W skład ID Logistics w Polsce wchodzi także IDEO, spółka pełniąca rolę Control Tower dla przepływów towarów w transporcie drogowym, kolejowym i multimodalnym dla sektora FMCG. A w roku 2023 r. połączyliśmy się ze spółką Spedimex, jednym z czołowych polskich operatorów logistyki kontraktowej dla branży modowej i e-commerce. Pracujemy teraz razem pod brandem ID Logistics

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Zgorzelec
  • Zgorzelec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251