Specjalista ds. Kontroli Procesu
  • Zakroczym
Zakroczym, Zakroczym, Masovian Voivodeship, Polska
ACTION LOGISTICS POLAND SPÓŁKA Z O. O.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Zakroczym

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie i prowadzenie procesów magazynowych w centrum dystrybucji
  • rozwiązywanie bieżących problemów systemowych w celu utrzymania ciągłości procesów operacyjnych
  • pierwsza linia wsparcia systemowego dla działów operacyjnych
  • stałe analizowanie błędów systemowych, ustalanie przyczyn źródłowych i możliwych rozwiązań
  • współpraca z działami operacyjnymi i ciągła praca nad doskonaleniem procesu
  • raportowanie do kierownika kontroli procesu

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej B2
  • znajomość programu Excel w stopniu bardzo dobrym
  • wiedza z zakresu procesów magazynowych
  • doświadczenie w pracy z systemami magazynowymi SAP lub WMS
  • rzeczowość, dokładność, umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat w nowym centrum dystrybucyjnym
  • bezpłatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie
  • karta sportowa
  • 26 dni urlopu wypoczynkowego w ciągu roku kalendarzowego, bez względu na staż pracy i wykształcenie
  • rabat dla pracowników w wysokości 15% na cały asortyment w sklepach Action
  • dofinansowanie do posiłków w kantynie
  • paczki świąteczne
  • premie stażowe

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników
  • dodatkowy urlop

6000 różnych artykułów. Co tydzień wiele nowych produktów. A to wszystko w ponad 1600 sklepach w całej Europie. To, co dla naszych klientów oznacza miłą niespodziankę, dla naszego zespołu logistycznego stanowi ogromne wyzwanie!

Aby zorganizować dostawy do naszych sklepów tak skutecznie, jak to możliwe, mamy obecnie łącznie trzynaście centrów dystrybucyjnych w Holandii, Francji, Niemczech, Polsce i na Słowacji.

Pracuj tam, gdzie jest akcja!

Masz już doświadczenie w obszarze logistyki lub produkcji? Szukasz nowych wyzwań?

Dołącz do zespołu i buduj centrum dystrybucyjne od podstaw! #takeAction i aplikuj!

  • Praca Zakroczym
  • Zakroczym - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087