Specjalista ds. Kontroli Jakości (walidacja)
  • Jankowo Gdańskie
pomorskie, Jankowo Gdańskie, pomorskie, Polska
NRF Poland Sp. z o.o.
4. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • kontrola techniczna produktów pod kątem zgodności z dokumentacją techniczną, poprawnością działania, jakości wykonania.
  • podejmowanie decyzji co do uznania bądź odrzucenia walidowanego produktu.
  • sporządzanie raportów kontroli technicznej oraz komunikowanie wyników walidacji z innymi działmi/jednostkami.
  • współpraca z pozostałymi oddziałami technicznymi NRF oraz innymi działami w firmie
  • raportowanie problemów technicznych oraz osiąganych wyników

Nasze wymagania

  • wykształcenia w zakresie mechanika samochodowego lub stopień naukowy w zakresie techniki samochodowej lub równoważny;
  • komunikatywny angielski - w mowie i piśmie
  • biegłego użytkowania aplikacji Outlook, Word i Excel oraz obsługi systemów informatycznych;
  • umiejętność samodzielnego startu i samodzielnej pracy;
  • zorientowania na zespół i nastawienia na wyniki
  • doświadczenie techniczne w motoryzacji (może to być również doświadczenie w handlu hurtowym lub detalicznym w motoryzacji)

To oferujemy

  • zaczniemy od okresu próbnego, który będzie trwał standardowe 3 miesiące. Jeśli po tym czasie obie strony będą zadowolone, zaproponujemy Ci kolejną umowę na 12 miesięcy, a później na czas nieokreślony;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, a dodatkowo co miesiąc będziesz mieć szansę zgarnąć premię wynikową przy umowie na czas nieokreślony;
  • na urlop otrzymasz dodatkowy zastrzyk pieniędzy w ramach wczasów pod Gruszą.
  • pracujemy na systemie Dynamics AX. Nie znasz go? Nie martw się! Będziesz miał szansę się go z nami nauczyć! Wszystko ci pokażemy;
  • u nas możliwości rozwoju zawodowego to nie tylko hasło. Jeśli w przyszłości będziesz chciał spróbować czegoś nowego, pracy w innym dziale etc., jesteśmy otwarci;
  • lubisz chodzić na zajęcia sportowe? Świetnie, u nas otrzymasz dofinansowanie do karty sportowej Multisport;
  • mamy dla Ciebie pakiet prywatnej opieki medycznej w TU Zdrowie, żebyś nie musiał czekać w kolejkach do służby zdrowia;
  • owoce w biurze, pyszna kawa bądź herbata, a może wyjścia integracyjne? oczywiście, dbamy o swoich pracowników!
  • miła atmosfera. Powiemy nieskromnie - u nas się po prostu fajnie pracuje?

  • Praca pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315