Specjalista ds. kontroli jakości w laboratorium weterynaryjnym
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Praca.pl
24. 9. 2024

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i wdrażanie procedur jakościowych.
  • Monitorowanie procesów laboratoryjnych, zapewnienie zgodności ze standardami jakości.
  • Przygotowanie do audytów, wprowadzanie standardów ISO.
  • Obsługa reklamacji i kontakt z działem obsługi klienta.
  • Pisanie raportów i dokumentacja jakościowa.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w biologii, chemii, weterynarii lub pokrewnych.
  • Minimum 2 lata doświadczenia w laboratorium.
  • Znajomość standardów ISO 17025 będzie plusem.
  • Umiejętności analityczne, komunikacyjne i pracy w zespole.

Pracodawca oferuje:

  • Umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie i benefity.
  • Możliwość rozwoju i szkolenia.
  • Przyjazną atmosferę w dynamicznym zespole.

  • Praca Warszawa
  • Kontroler jakości Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 067
    19 687