Specjalista ds. Kontroli Jakości Urządzeń Elektromechanicznych
  • Zabierzów
Zabierzów, Zabierzów, Małopolskie, Polska
Gastop Production Sp. z o.o
4. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Uczestnictwo w tworzeniu i realizacji procedur związanych z kontrolą jakości.
  • Przeprowadzanie testów jakościowych produktów.
  • Sporządzanie raportów kontroli jakościowej.
  • Monitorowanie i kontrolowanie procesów produkcyjnych w celu zapewnienia zgodności z normami jakości.
  • Identyfikowanie i analiza wadliwości oraz wdrażanie działań korygujących.
  • Współpraca z innymi działami w celu poprawy standardów jakości.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w zakresie kontroli jakości.
  • Wykształcenie techniczne średnie lub wyższe.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne warunki finansowe.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i nabywanie wiedzy,
  • Narzędzia pracy,

  • Praca Zabierzów
  • Zabierzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388