Specjalista ds. kontroli jakości KRAKÓW
  • Kraków, małopolskie
Kraków
pewna przyszlość sp. z o.o
6. 6. 2024

W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. kontroli jakości

Miejsce pracy: Kraków

Wymiar czasu pracy: cały etat

Zakres obowiązków:

• opracowywanie procedur i dokumentacji jakościowej

• kontrola jakości półfabrykatów, wyrobów gotowych w zakładzie własnym oraz w zakładach podwykonawców

• kontrola zgodności produktu z dokumentacja projektową

• kontrola jakości usług świadczonych przez firmę

• kontrola dostaw

• obsługa reklamacji

• zarządzanie wyrobem niezgodnym

• wzorcowanie narządzi kontrolno-pomiarowych na stanowiskach pracy

• udział w pracach nad wdrożeniem nowych produktów

• udział w audytach

• sporządzanie raportów i wniosków z przeprowadzonych kontroli

Wymagania:

• doświadczenie min. 3 lata w kontroli jakości w zakładzie produkcyjnym mebli i konstrukcji stalowych lakierowanych proszkowo, lub podobnym

• znajomość zasad norm jakości ISO dla konstrukcji metalowych, norm tolerancji wymiarowych

• biegła znajomość rysunku technicznego warsztatowego i maszynowego, obsługi przyrządów kontrolno-pomiarowych (suwmiarka, mikrometr, miara zwijana, przymiar, kątomierz, miernik grubości lakieru)

• umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,

• umiejętność podejmowania decyzji i przewidywania ich konsekwencji

• dokładność, sumienność i zaangażowanie,

• wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: towaroznawstwo, zarządzanie jakością, technologia produkcji mebli

Mile widziane:

• doświadczenie w kontroli elementów lakierowanych proszkowo

• doświadczenie we wprowadzaniu procedur jakościowych

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

• stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę

• pracę w nowoczesnej firmie, zaawansowanej technologicznie

• komfortowe warunki pracy w nowym budynku o wysokim standardzie

• możliwość rozwoju i awansu

• prywatna opieka medyczna

• spotkania integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 666 526 928 lub e-mail: praca@ipracujzdalnie.pl

  • Praca Kraków
  • Kontroler jakości Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696