Specjalista ds. kontroli jakości / Kontroler jakości
  • Błonie
Błonie, Błonie, Masovian Voivodeship, Polska
Euroser Dairy Group
2. 9. 2024

EUROSER Dairy Group to istniejąca od ponad 20 lat firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Jesteśmy jedną z wiodących firm zajmujących się dystrybucją produktów nabiałowych Premium na 13 rynkach Europy środkowej i wschodniej.

Zapewniamy możliwość rozwoju personalnego oraz awansu w ramach struktury firmy, obejmując wsparcie merytoryczne i wewnętrzny know-how.

Co oferujemy?

  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy na podstawie umowy o pracę,
  • wdrożenie do pracy i wsparcie Managera przez cały okres zatrudnienia,
  • pakiet medyczny Lux Med VIP,
  • ubezpieczenie na życie Allianz,
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • paczki świąteczne,
  • bony Sodexo – okolicznościowe.

Codziennie obowiązki:

  • przeprowadzanie dziennych obchodów zakładu w zakresie GHP/GMP,
  • kontrolowanie i weryfikacja zgodności: towarów, opakowań i wyrobów gotowych,
  • monitorowanie poprawności etykiet na opakowaniach,
  • weryfikowanie i archiwizacja kart zapisów na produkcji i magazynie,
  • codzienna współpraca z innymi działami.

Czego oczekujemy?

  • minimum 1 roku doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wykształcenia średniego lub wyższego (technologia żywności, biotechnologia),
  • ogólna wiedza na temat standardów: BRC, IFS,
  • znajomość systemów: HACCP, GMP, GHP,
  • zdolności organizacyjnych, dokładności i spostrzegawczości,
  • praca w systemie zmianowym – od pon.- pt. (6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00).

Aplikuj już teraz i stań się częścią naszego zespołu!

  • Praca Błonie
  • Błonie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544