Specjalista ds. Kontroli Jakości i Certyfikacji
  • Miszewko
pomorskie, Miszewko, pomorskie, Polska
FRIZO Chłodnictwo, Wentylacja Przemysłowa, NH3, CO2, ESG
12. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie aksonometrii powykonawczej rurociągów,
  • Udział w odbiorach oraz próbach ciśnieniowych,
  • Nadzór nad budową instalacji chłodniczych,
  • Zarządzanie dokumentacją powykonawczą,
  • Nadzór nad badaniami NDT w realizowanych projektach,
  • Opracowywanie dokumentacji dla całego projektu, w tym rurociągów i zespołów ciśnieniowych, przekazywanej do jednostki notyfikowanej oraz UDT w celu rejestracji urządzeń ciśnieniowych,
  • Wyjazdy na miejsca instalacji chłodniczych w celu przeprowadzania inspekcji budowy zgodnie ze schematem P&ID, wymaganiami klienta, normami oraz Dyrektywą PED,
  • Rysowanie powykonawcze rurociągów technologicznych w AutoCAD.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu chłodnictwa, spawalnictwa, materiałoznawstwa lub pokrewne,
  • Dokładność, skrupulatność oraz zaangażowanie,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej,
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • Znajomość programów AutoCAD (Plant 3D),
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Uprawnienia VT (badania wizualne) lub inne z zakresu NDT.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności,
  • Udział w interesujących projektach w branży chłodnictwa przemysłowego,
  • Dofinansowanie do karty MULTISPORT oraz do prywatnego pakietu medycznego,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • Dofinansowanie do kursów i szkoleń,
  • Stałą i stabilną pracę w profesjonalnym zespole.

  • Praca pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251