Specjalista ds. Kontroli Jakości
  • Gmina Nowy Kawęczyn
Nowy Kawęczyn, Gmina Nowy Kawęczyn, Łódź Voivodeship, Polska
UDS S.A.
6. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kontrolę jakości wyrobów gotowych;
  • Kontrola przestrzegania zasad identyfikacji: etykiety paletowe, montażowe, jednostkowe;
  • Sprawdzanie przestrzegania wymagań jakościowych, higienicznych przez pracowników produkcyjnych;
  • Postępowanie i realizacja zadań zgodnie z przyjętą strategią firmy;
  • Realizowanie innych zadań zleconych przez przełożonego.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
  • Dyspozycyjności i samodzielności;
  • Gotowości do pracy w systemie 12 godzinnym;
  • Zaangażowania oraz odpowiedzialności za powierzone zadania;
  • Chęć dalszej nauki i szkolenia w dziedzinie kontroli jakości;
  • Umiejętności pracy samodzielnej jak i w zespole.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z normami ISO w firmie produkcyjnej;
  • Znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:
  • Pracę w renomowanej firmie w branży poligraficznej;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość rozwoju w strukturze firmy;
  • Szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Grupowe ubezpieczenie na życie;

  • Praca Nowy Kawęczyn
  • Nowy Kawęczyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544