Specjalista ds. kontroli jakości
  • Leszno
Leszno, Leszno, mazowieckie, Polska
Dawtona Frozen Sp. z o.o.
28. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola jakości dostaw surowców, półproduktów oraz wyrobów gotowych
  • Kontrola i weryfikacja dokumentacji jakościowej oraz parametrów procesu produkcji i pakowania wyrobów gotowych
  • Raportowanie wyników kontroli oraz badań wyrobów w trakcie produkcji
  • Ścisła współpraca z działem zaopatrzenia, produkcji i magazynu w celu weryfikacji zaistniałych niezgodności
  • Nadzór nad realizacją procesu mycia i dezynfekcji oraz dopuszczenie linii produkcyjnych do pracy
  • Kontrola i ocena stanu sanitarno-higienicznego zakładu
  • Wykonywanie prostych analiz fizyko-chemicznych i sensorycznych oraz nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym
  • Zgłaszanie reklamacji surowców i opakowań do dostawców

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie: gastronomia, technologia żywności, biologia lub pokrewne
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w kontroli jakości w przemyśle spożywczym
  • Zaangażowanie w działania prowadzące do poprawy jakości produktów
  • Dobra organizacja pracy, spostrzegawczość i systematyczność
  • Umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość jęz. angielskiego
  • Brak przeciwwskazań do pracy w systemie 3-zmianowym (w tym praca w godzinach nocnych)

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej, znaczącej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Posiłki regeneracyjne
  • Program poleceń pracowniczych
  • Zniżki na produkty firmowe

  • Praca Leszno
  • Leszno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544