Specjalista ds. Kontroli Jakości |branża spożywcza
  • Legionowo
Legionowo, Legionowo, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
15. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta z branży spożywczej, poszukujemy kandydatów na stanowisk:

Specjalista ds. Kontroli Jakości.

Miejsce pracy: Nowy Modlin/ Legionowo

Zakres obowiązków:

  • pobieranie i kontrolowanie próbek surowców i opakowań
  • kontrola produktów w trakcie produkcji i przechowywania
  • zatwierdzanie gotowych wyrobów do sprzedaży
  • dopuszczanie linii produkcyjnej do pracy po czyszczeniu
  • prowadzenie dokumentacji i tworzenie raportów

Wymagania:

  • wykształcenie średnie, techniczne lub wyższe
  • znajomość problemów jakości i bezpieczeństwa żywności
  • znajomość MS Excel
  • samodzielność, zaangażowanie, asertywność i systematyczność
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (w tym weekendy)
  • badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich wykonania)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • gotowość do pracy 3 - zmianowej
  • program wdrożenia do organizacji i szkolenia
  • liczne benefity: opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie PZU, dojazdy, bony świąteczne, szkolenia

GI Group Poland is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

  • Praca Legionowo
  • Legionowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377