Asystent ds. Zakupów
  • Poznań
Kraków, Poznań, Wielkopolskie, Polska
FOODjobs
23. 3. 2024

Miejsce pracy: Poznań
ZADANIA:
• Zaangażowanie w pracę Działu Zakupów
• Kontrola dokumentacji dotyczącej zamówień, dostaw, reklamacji, raportowanie okresowe
• Składanie zamówień u dostawców, obsługa i kontrola poprawności faktur zakupowych
• Dbałość o terminowość dostaw
• Kontrola jakości realizowanych dostaw – we współpracy z Działem Jakości
• Kontakt z dostawcami w ramach procesu reklamacyjnego
• Prowadzenie bazy dostawców i jej stały rozwój
• Współudział w procesach analizy potrzeb zakupowych, analizy ofert dostawców, negocjacji – razem z Kupcem odpowiedzialnym za określone portfolio
WYMAGANIA:
• Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie i marketing, ekonomia, logistyka, towaroznawstwo, technologia żywienia)
• Preferowane osoby z doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży FMCG
• Mile widziana wiedza/szkolenia z zakresu negocjacji zakupowych, zarządzania łańcuchem dostaw
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, język niemiecki – mile widziany
• Dobra znajomość MS Office – zwłaszcza Excel
• Komunikatywność
• Samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu
• Wysoka odpowiedzialność za powierzony obszar i konsekwencja w działaniu
• Wysokie umiejętności analityczne
• Skrupulatność
• Uczciwość
• Umiejętność pracy w zespole
OFERUJEMY:
• Umowę o pracę
• Możliwość dynamicznego awansu stanowiskowego
• Dobrą atmosferę
• Narzędzia pracy: komputer, telefon komórkowy

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Asystent Kraków
  • Asystent stomatologiczny Kraków
  • Asystent zarządu Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749