Specjalista ds. Kontroli Jakości
  • Legionowo
Legionowo, Legionowo, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
3. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta z branży spożywczej, poszukujemy kandydatów na stanowisk: Specjalista ds. Kontroli Jakości.

Miejsce pracy: Nowy Modlin/ Legionowo

Zadania:

  • Kontrola wyrobów gotowych w toku produkcji oraz w trakcie okresu przechowywania
  • Podejmowanie decyzji odnośnie przyjęcia lub odrzucenia dostawy
  • Prowadzenie dokumentacji i sporządzanie raportów
  • Przekazywanie informacji zwrotnej o stwierdzonych niezgodnościach i odchyleniach jakościowych do Działu Produkcji

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (np. technolog żywności) lub doświadczenie zawodowe związane z branżą spożywczą - warunek konieczny
  • Znajomość środowiska MS Office (Excel);
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Aktualna książeczka ds. sanitarno-epidemiologicznych
  • Mile wdziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + dodatki
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Darmowy transport pracowniczy na wybranych trasach
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie, bony świąteczne, parking

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Legionowo
  • Legionowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521