Specjalista ds. Kontroli Jakości
  • Kajetany, ul. Klonowa 48
mazowieckie, Kajetany, ul. Klonowa 48, mazowieckie, Polska
FTL S.A.
1. 10. 2024

FTL S.A. to producent części karoseryjnych i oświetlenia samochodowego. Projektujemy i wytwarzamy elementy oświetleniowe oraz elementy karoseryjne do samochodów osobowych i ciężarowych. Od 2013 roku oferujemy oświetlenie samochodowe, w szczególności lampy samochodowe, kierunkowskazy, oświetlenie tablic rejestracyjnych oraz inne elementy oświetleniowe pojazdów. Produkujemy także plastikowe elementy karoserii samochodowej, w tym wszelkiego rodzaju atrapy, grille, mocowania i elementy montażowe, listwy i inne.

Obowiązki:

  • Kontrola produktów na działach produkcyjnych (wtryskarki, zgrzewarki, montaż) oraz raportowanie niezgodności.
  • Analiza braków w procesach produkcyjnych.
  • Zatwierdzanie zgodności produktów i dokumentowanie nieprawidłowości.
  • Tworzenie instrukcji stanowiskowych z działem technologicznym.
  • Kontrola jakości dostaw i raportowanie niezgodności.
  • Inicjacja działań korygujących przy niezgodnościach.
  • Wsparcie produkcji w analizie procesów i błędów, wprowadzanie udoskonaleń.
  • Przygotowanie raportów i analiz z zakresu reklamacji i zapytań klientów.
  • Prowadzenie projektów związanych z jakością.
  • Zarządzanie produktami niezgodnymi.
  • Nadzór nad dokumentacją jakościową.
  • Realizacja procedur związanych z kontrolą jakości.

Wymagania:

  • Biegła znajomość pakietu MS Office.
  • Umiejętność samodzielnego i logicznego myślenia.
  • Asertywność.
  • Dobra komunikacja oraz zdolność do pracy w zespole.
  • Operatywność i odpowiedzialność.

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej.
  • Znajomość norm IATF16949 / ISO9001 oraz 14001 / 45001.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie, pełne wyzwań.
  • Umowa o pracę.
  • Możliwość samodzielnego działania i rozwoju kompetencji.
  • Wsparcie doświadczonego zespołu.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667