Specjalista ds. Kontroli Jakości
  • Ożarów Mazowiecki
Ożarów Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, Masovian Voivodeship, Polska
WB Electronics S.A.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola jakości wyprodukowanych urządzeń
  • Wykonywanie oględzin zewnętrznych na zgodność z założeniami konstrukcyjnymi oraz badań laboratoryjnych i diagnostycznych
  • Prowadzenie kompleksowej dokumentacji wszelkich działań kontrolnych
  • Programowanie i uruchamianie urządzeń elektronicznych
  • Wstępne uruchamianie i testowanie urządzeń i systemów
  • Diagnostyka niesprawności
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych według procedur przewidzianych w dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne (elektroniczne lub elektrotechniczne)
  • Umiejętność czytania schematów ideowych, montażowych, dokumentacji produkcyjnej oraz technicznej
  • Znajomość obsługi komputera
  • Skrupulatności i sumienności
  • Komunikatywność
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności manualne, umiejętność posługiwania się narzędziami ręcznymi, elektronarzędziami oraz przyrządami kontrolno-pomiarowymi,
  • Samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy,
  • Prawo jazdy kat B

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia SEP do 1KV

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie działającej na rynkach międzynarodowych
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Brak dress code’u
  • Elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet benefitów i świadczeń (szkolenia i kursy, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie kolonii dla dzieci, bilety do kina i teatru, kawa, herbata, napoje, owoce)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • kawa / herbata
  • napoje
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • karta Multisport
  • szkolenia i kursy

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany naszą ofertą pracy, prześlij swoje CV za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Jesteśmy największym polskim producentem oferującym technologię łączności i dowodzenia oraz zaawansowane rozwiązania dla sił zbrojnych z całego świata.

Kierujemy się innowacyjnością, tworzymy przełomowe rozwiązania, wyznaczamy standardy i trendy w sektorze obronnym w Polsce i na rynkach międzynarodowych.

  • Praca Ożarów Mazowiecki
  • Ożarów Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087