Specjalista ds. kontroli jakości
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
ABRAMCZYK Sp. z o.o.
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ul. Inflancka 7, Bydgoszcz Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Twój zakres obowiązków

  • nadzór procesów produkcyjnych
  • ocena jakościowa surowca
  • przygotowywanie etykiet dla produkcji i magazynu pod wysyłki
  • nadzór nad sprzętem kontrolno- pomiarowym
  • nadzór nad zapisami jakościowymi
  • czynny udział w audytach i kontrolach

Nasze wymagania

  • doświadczenie w przemyśle spożywczych
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • samodzielność oraz sumienność połączona z kreatywnym i energicznym nastawieniem do realizacji powierzonych zadań

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczka darmowych ryb co miesiąc
  • i wiele, wiele innych...

  • Praca Bydgoszcz
  • Kontroler jakości Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zakupów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. marketingu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ofertowania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zarządzania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Eksportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. transportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. HR Bydgoszcz
  • Specjalista ds. turystyki Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584