Specjalista ds. kontroli jakości
  • Warszawa, al.Krakowska 110/114
mazowieckie, Warszawa, al.Krakowska 110/114, mazowieckie, Polska
Vetlab Sp. z o.o.
10. 9. 2024

Vetlab Sp. z o.o.  to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie diagnostyki laboratoryjnej. Nasza misja opiera się na doskonałej opiece nad zwierzętami poprzez zaawansowane technologie i profesjonalne podejście. Jesteśmy dumni z naszej pasji do zapewnienia zdrowia i dobrostanu zwierząt, co stanowi serce naszej działalności. Swoim Klientom oferujemy szeroki zakres usług laboratoryjnych, pracownikom natomiast  pełne szkolenie, stabilne zatrudnienie oraz możliwość zdobycia praktycznej wiedzy.
Opis stanowiska:

Laboratorium weterynaryjne Vetlab poszukuje doświadczonego Specjalisty ds. kontroli jakości, który dołączy do naszego zespołu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie najwyższych standardów jakości w naszych procesach laboratoryjnych.

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie i wdrażanie procedur jakościowych zgodnych z normami i przepisami.
  • Monitorowanie i analizowanie procesów laboratoryjnych w celu zapewnienia zgodności z normami jakości.
  • Przygotowywanie laboratoriów do audytów wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Wprowadzenie standardów jakościowych w diagnostyce laboratoryjnej, w tym norm ISO.
  • Rozpatrywanie reklamacji, kontakt z przedstawicielami weterynaryjnymi, lekarzami oraz z działem obsługi klienta,
  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej oraz przygotowywanie raportów z kontroli.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu biologii, chemii, weterynarii lub pokrewnych dziedzin.
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w laboratorium.
  • Znajomość standardów jakości ISO 17025 będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i współpracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach.
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584