SPECJALISTA DS. KONTROLI JAKOŚCI
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
10. 10. 2024

NARODOWY INSTYTUT GERIATRII, REUMATOLOGII I REHABILITACJI IM. PROF. DR HAB. MED. ELEONORY REICHER poszukuje kandydata na stanowisko:SPECJALISTA DS. KONTROLI JAKOŚCI

Ogólny zakres obowiązków:

  • nadzór na realizacją procedur ds.jakości,
  • kontrola funkcjonowania Biobanku pod kątem standardów,
  • tworzenie standardowych procedur operacyjnych,
  • tworzenie planów i harmonogramów szkoleń,
  • tworzenie dokumentacji pod kątem certyfikacji Biobanku,
  • udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • przygotowanie instrukcji dot. procesu biobankowania,
  • prowadzenie gospodarki materiałami,
  • kontrola procesu zamówień Biobanku,
  • kontrola nad paszportami aparatury Biobanku.

Oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe biologiczne, biotechnologii medycznej lub pokrewne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego min.B2,
  • znajomość standardów Biobanków Polskich oraz standardów jakości ISO.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • wymiar czasu pracy – 1,00 etat,
  • stabilną pracę w prestiżowej instytucji,
  • pakiet socjalny.

  • Oferty należy składać drogą elektroniczną lub osobiście pod adresem: Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie, ul. Spartańska 1,
  • zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami,
  • zachęcamy do aplikowania również osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności,
  • szczegółowych informacji udziela: Kierownik Centrum Wsparcia Badań Klinicznych - Agnieszka Paradowska-Gorycka tel.500 109 080

  • Praca Warszawa
  • Kontroler jakości Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087