Specjalista ds. kontroli gospodarki materiałowej
  • Kostrzyn nad Odrą
Kostrzyn nad Odrą, Kostrzyn nad Odrą, Lubuskie, Polska
Brinkhaus Polska Sp. z o. o.
4. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Firma Brinkhaus Polska Sp. z o.o.
wiodący europejski producent najwyższej jakości poszewek, kołder i poduszek zatrudni:
Specjalistę ds. kontroli gospodarki materiałowej
Obowiązki:
• przyjęcie dostaw do systemu i rozliczanie faktur kosztowych;
• obsługa systemu informatycznego w zakresie faktur kosztowych;
• obsługa zintegrowanego systemu komputerowego w obrocie surowcami i wyrobami;
• uzupełnianie zapasów i kontrola stanów magazynowych wybranych surowców;
• przygotowywanie oraz zgłaszanie deklaracji Intrastat;
• miesięczne zgłoszenia raportów do GUS;
• wystawianie faktur sprzedażowych wraz z kontrolą aktualnych cen sprzedaży;
• uczestnictwo w inwentaryzacji - weryfikowanie stanów magazynowych;
• opieka nad wysyłkami kurierskimi.
Wymagania:
• wykształcenie min. średnie (preferowane logistyczne lub ekonomiczne);
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• dobra znajomość pakietu MS Office,
• podstawowa znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego,
• samodzielność,
• dokładność w wykonywaniu pracy.
Oferujemy:
• Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na zastępstwo w dynamicznie rozwijającej się firmie o międzynarodowym charakterze;
• Dobrą atmosferę w pracy;
• System premiowy obejmujący:
- Premię za zdobywane umiejętności
- Premię za wyniki
- Premię roczną za absencję
- Dofinansowanie do dojazdów
• Terminowo wypłacane wynagrodzenie;
• System szkoleń nowych pracowników;
• Uczestnictwo w corocznym planie szkoleniowym.
Zainteresowane osoby spełniające powyższe kryteria
prosimy o przesłanie CV (życiorysu) na adres:
BRINKHAUS POLSKA SP. Z O.O.
AL. MILENIJNA 8
66-470 KOSTRZYN NAD ODRĄ
lub na adres e-mail: rekrutacja[atbrinkhaus.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Administratorem przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji danych osobowych jest Brinkhaus Polska Sp. z o.o. al. Milenijnej 8, Kostrzyn nad Odrą (66-470), e-mail: sekretariat[atbrinkhaus.pl, telefon: +48 95 73 37 410, e-mail Inspektora ochrony danych: iod[atbrinkhaus.pl. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO a w przypadku wyrażenia zgody, także w następnych postępowaniach rekrutacyjnych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO – w takim przypadku prosimy o zapis „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów przyszłej rekrutacji”
Pełna treść obowiązku informacyjnego: https://www.brinkhaus.pl/polityka-prywatnosci

  • Praca Kostrzyn nad Odrą
  • Kostrzyn nad Odrą - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080