Specjalista ds. Kontroli Finansowej / Operacyjnej
  • Dębica
Dębica, Dębica, podkarpackie, Polska
Suret Sp. z o.o.
4. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres Obowiązków:

  • Opracowywanie prognoz finansowych dla projektów
  • Koordynacja i nadzór danych w narzędziach kontrolingowych
  • Analiza ryzyka i monitoring KPI projektów
  • Kontrola kosztów projektowych
  • Miesięczne raportowanie statusu projektów
  • Zarządzanie zmianami projektowymi i roszczeniami
  • Ocena wpływu zmian projektowych
  • Komunikacja z kierownikami odnośnie kosztów
  • Optymalizacja procesów projektów

Wymagania:

  • Wykształcenie ekonomiczne/techniczne (specjalizacja kontroling)
  • Doświadczenie jako Kontroler Finansowy/Operacyjny w usługach przemysłowych
  • Mile widziane doświadczenie jako kosztorysant/kierownik projektów
  • Wiedza z zarządzania projektami
  • Umiejętności analityczne i numeryczne
  • Samodzielność
  • Wysoka orientacja na wyniki
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość angielskiego
  • Znajomość MS Excel, MS Project
  • Prawo jazdy kat. B

Mile Widziane:

  • Doświadczenie w pracy na systemach ERP, np. Ennova

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie inżynieryjnej
  • Umowę o pracę od razu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia
  • Narzędzia pracy
  • Doświadczone wsparcie
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności

  • Praca Dębica
  • Dębica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055