Specjalista ds. Kontraktów i Planowania Produkcji
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
FARMACEUTYCZNA SPÓŁDZIELNIA PRACY „GALENA”
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad utrzymaniem ciągłości produkcji poprzez monitorowanie poziomu zapasów materiałów wyjściowych, półproduktów, materiałów opakowaniowych oraz pomocniczych
  • Nadzór nad logistyką usług kontraktowych i prawidłową ich realizacją
  • Bieżąca obsługa oraz kontakt ze wszystkimi klientami w ramach wykonywanej produkcji kontraktowej
  • Planowanie, organizowanie i kontrolowanie efektywnej pracy na Wydziałach Produkcyjnych
  • Wdrażanie rozwiązań mających na celu optymalizację procesów produkcyjnych
  • Rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych związanych z logistyką produkcji.
  • Nadzorowanie i informowanie przełożonych o brakach lub nadmiernych ilościach materiałów wyjściowych i opakowaniowych
  • Nadzorowanie i informowanie przełożonych o zagrożeniach związanych z dostępnością wyrobów gotowych do sprzedaży
  • Sporządzanie w oparciu o prognozy sprzedaży, zapotrzebowanie kontraktowe, plany produkcyjne zamówień na materiały wyjściowe i opakowaniowe
  • Przygotowywanie raportów, sprawozdań związanych z efektywnością procesów produkcyjnych
  • Tworzenie, sprawdzanie oraz opiniowanie dokumentów systemowych Farmaceutycznego Systemu Zapewnienia Jakości, Systemu Zarządzania Środowiskowego oraz HACCP
  • Ścisła współpraca ze wszystkimi Pionami wewnętrznymi w ramach prowadzonych projektów
  • Reprezentowanie firmy w relacjach z klientami zewnętrznymi, udział w targach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (wykształcenie na kierunkach związanych z logistyką i planowaniem produkcji będzie dodatkowym atutem)
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze planowania produkcji
  • Znajomość programu Comarch ERP
  • Znajomość Prawa farmaceutycznego oraz wytycznych europejskich dotyczących produktów leczniczych stosowanych u ludzi
  • Samodzielność w działaniu, umiejętność wyznaczania priorytetów w organizacji pracy własnej oraz zespołu
  • Umiejętność zarządzania wieloma projektami
  • Znajomość języka angielskiego
  • Biegła znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel, MS PowerPoint, MS Access)

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnią tradycją w oparciu o umowę o pracę;
  • Pakiet medyczny;
  • Pakiet świadczeń socjalnych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • opieka stomatologiczna
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • dodatkowy urlop

Jesteśmy producentem leków i suplementów diety, który od ponad 75 lat prężnie rozwija się na rynku farmaceutycznym.

Nasza firma od zawsze związana jest z Wrocławiem. To tu, w dwóch zakładach produkcyjnych, zatrudniamy ok. 160 pracowników. Szczególnie dumni jesteśmy z tego, że wielu z nich jest jednocześnie właścicielami FSP „GALENA”, jednej z niewielu firm farmaceutycznych z całkowicie polskim kapitałem.

Uprzejmie informujemy, że na spotkania rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby.Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FSP „GALENA”, ul. Krucza 62, 53-411 Wrocław, KRS: 0000025219, NIP: 8960002953, REGON: 00040296800000, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w celu i dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, w tym rekrutacji przyszłych. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu internetowego www.galena.pl.

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. kadr i płac Wrocław
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Wrocław
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Wrocław
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Wrocław
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087