Specjalista ds. Kontraktacji - rekrutacja online
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
HRK S.A.
3. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Specjalista ds. KontraktacjiMiejsce pracy: Rzeszów

Zadania:

  • Organizacja postępowań zakupowych (w tym przygotowanie i wysyłanie zapytań ofertowych, koordynowanie pytań i odpowiedzi, monitorowanie zainteresowania, zbieranie, weryfikowanie, porównywanie i analizowanie ofert oraz prowadzenie stosownej dokumentacji dla tego zakresu)
  • Negocjowanie warunków handlowych oraz warunków realizacji z kontrahentami w zgodności z kontraktem
  • W uzgodnieniu z pozostałymi jednostkami firmy opracowywanie i zapewnienie terminowego podpisywania umów z dostawcami, podwykonawcami, etc.
  • Opracowywanie i zapewnienie realizacji Harmonogramów Zakupów
  • Uzgadnianie warunków Umów z Podwykonawcami/ Dostawcami
  • Opracowywanie Umów z Podwykonawcami/ Dostawcami, przygotowywanie ich do podpisu, przekazywanie do zatwierdzenia przez Zamawiającego – w ścisłej współpracy z działem prawnym i Dyrekcją Projektu
  • Współpraca z partnerem konsorcjum
  • Wsparcie Dyrektora Projektu w negocjacjach z kontrahentami i Klientem
  • Analiza rynku dostawców, podwykonawców i usługodawców oraz poszukiwanie nowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w pracy na budowach energetycznych/ przemysłowych oraz w prowadzeniu postępowań zakupowych z ramienia Generalnego Wykonawcy)
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu Microsoft Office, w szczególności programu Excel
  • Wysoka samodyscyplina pracy własnej
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in. Multisport, MyBenefit oraz opieka medyczna

  • Praca Rzeszów
  • Specjalista ds. telekomunikacji Rzeszów
  • Specjalista ds. PR Rzeszów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rzeszów
  • Specjalista ds. Zakupów Rzeszów
  • Specjalista ds. marketingu Rzeszów
  • Specjalista ds. ofertowania Rzeszów
  • Specjalista ds. Zarządzania Rzeszów
  • Specjalista ds. Eksportu Rzeszów
  • Specjalista ds. transportu Rzeszów
  • Specjalista ds. HR Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536