Specjalista ds. Kontraktacji i Skupu Żywca
  • Grodzisk Wielkopolski
Grodzisk Wielkopolski, Grodzisk Wielkopolski, wielkopolskie, Polska
INDROL sp. z o.o. sp.k.
21. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych hodowców
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z hodowcami
  • Analiza trendów rynkowych dot. cen skupu
  • Realizacja polityki firmy w zakresie pozyskiwania surowca
  • Planowanie i koordynacja odbioru żywca

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży drobiarskiej w kontraktacji drobiu, sprzedaży pasz lub piskląt
  • Zdolności komunikacyjne jak i negocjacyjne
  • Łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów
  • Dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju w firmie o uregulowanej pozycji
  • Ubezpieczenie na życie z możliwością rozszerzenia i objęcia ochroną członków rodziny
  • Nieoprocentowane pożyczki w ramach Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej
  • Dofinansowanie do karty MultiSport

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń klikając w przycisk aplikowania.
  • Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

  • Praca Grodzisk Wielkopolski
  • Grodzisk Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567