Specjalista ds. Kontaktów z Klientami - rekrutacja online
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HRK S.A.
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dołącz do działu Kontaktu z Klientami w firmie z branży motoryzacyjnej.

Specjalista ds. Kontaktów z KlientamiMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Kompleksowe wsparcie Klientów z wykorzystaniem różnych kanałów (telefon, mail, chat).
  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów Klientów we współpracy z działami wewnętrznymi. firmy oraz zewnętrznymi podmiotami.
  • Wsparcie pracowników stacji dealerskich w ramach potrzeb.
  • Rozpatrywanie wniosków Klientów np. w ramach obsługi gwarancji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z Klientem.
  • Doświadczenie w pracy w branży motoryzacyjnej.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz organizacji swojej pracy.
  • Sumienność, odpowiedzialność oraz wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Praca stacjonarna w biurze w Warszawie.
  • Pakiet benefitów.
  • Możliwości rozwoju w branży motoryzacyjnej.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584