Specjalista Ds. Komunikacji Z Klientem W Języku Polskim I Ukraińskim
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lublin Voivodeship, Polska
Concentrix CVG International sp. z o.o.
2. 10. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Obsługa połączeń wychodzących (audio oraz video) Nawiązywanie i aktywne utrzymywanie relacji z klientami Przygotowywanie ofert dopasowanych do potrzeb klientów Wprowadzanie danych do systemu WYMAGANIA: Biegła znajomość języka polskiego (min. C1) w mowie i w piśmie oraz język ukraiński na poziomie min. B2 Orientacja na klienta Szeroko rozwinięte umiejętności sprzedażowe Doświadczenie w obsłudze klienta (min. 6 miesięcy) Umiejętność aktywnego słuchania w kontakcie z klientem Skrupulatność podczas wprowadzania danych do systemu Umiejętność efektywnego zarządzania swoim czasem pracy OFERUJEMY: Umowę o pracę lub umowa zlecenie na pełny etat Wynagrodzenie podstawowe bonus 1500 zł Praca od poniedziałku do piątku (9:00 – 20:00) w systemie zmianowym oraz w niektóre soboty (11:00 – 17:00) Kompleksowe szkolenie Pracę w komfortowym biurze w centrum Lublina Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna LuxMed, kafeteria MyBenefit, ubezpieczenie na życie) Program Talent Development (realne awanse i szybka ścieżka rozwoju dla najlepszych

  • Praca Lublin
  • Specjalista ds. obsługi klienta Lublin
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Lublin
  • Specjalista ds. kadr i płac Lublin
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Lublin
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Lublin
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Lublin
  • Specjalista ds. transportu Lublin
  • Specjalista ds. HR Lublin
  • Specjalista ds. turystyki Lublin
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116