Specjalista ds. komunikacji z klientem
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lublin Voivodeship, Polska
Concentrix CVG International sp. z o.o.
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa połączeń wychodzących (audio oraz video)
  • Nawiązywanie i aktywne utrzymywanie relacji z klientami
  • Przygotowywanie ofert dopasowanych do potrzeb klientów
  • Wprowadzanie danych do systemu

WYMAGANIA:
  • Biegła znajomość języka polskiego (min. C1) w mowie i w piśmie
  • Orientacja na klienta
  • Szeroko rozwinięte umiejętności sprzedażowe
  • Doświadczenie w obsłudze klienta (min. 6 miesięcy)
  • Umiejętność aktywnego słuchania w kontakcie z klientem
  • Skrupulatność podczas wprowadzania danych do systemu
  • Umiejętność efektywnego zarządzania swoim czasem pracy

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę lub umowa zlecenie na pełny etat
  • Wynagrodzenie podstawowe + bonus 1500 zł!
  • Praca od poniedziałku do piątku (9:00 – 20:00) w systemie zmianowym oraz w niektóre soboty (11:00 – 17:00)
  • Kompleksowe szkolenie
  • Pracę w komfortowym biurze w centrum Lublina
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna LuxMed, kafeteria MyBenefit, ubezpieczenie na życie)
  • Program Talent Development (realne awanse i szybka ścieżka rozwoju dla najlepszych

  • Praca Lublin
  • Specjalista ds. obsługi klienta Lublin
  • Specjalista ds. Zakupów Lublin
  • Specjalista ds. marketingu Lublin
  • Specjalista ds. ofertowania Lublin
  • Specjalista ds. Zarządzania Lublin
  • Specjalista ds. Eksportu Lublin
  • Specjalista ds. transportu Lublin
  • Specjalista ds. HR Lublin
  • Specjalista ds. turystyki Lublin
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190