Specjalista ds. Komunikacji Naukowej w Dziedzinie Zdrowia i Żywienia Zwierząt (Koty i Psy)
  • Niepołomice
Niepołomice, Niepołomice, małopolskie, Polska
Dekra Praca Sp. z o.o.
29. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie lokalnej strategii i planu komunikacji naukowej zgodnie z ustalonymi priorytetami biznesowymi, w celu promowania marki z naciskiem na naukowe podejście do żywienia zwierząt domowych oraz na jakość i bezpieczeństwo żywności.
  • Dostarczanie stale ulepszanej wiedzy z planem operacyjnym poprzez organizowanie i prowadzenie szkoleń, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych , obejmujących spotkania bezpośrednie, sesje pytań i odpowiedzi, wspólne wizyty z przedstawicielami handlowymi, a także szkolenia cyfrowe i e-learningowe. Działania te koncentrują się głównie na filarze VET (90%), a także obejmują filary PRO i PSR oraz konsultacje z klientami.
  • Bezpośrednia współpraca z weterynarzami, hodowcami, uniwersytetami oraz stowarzyszeniami weterynaryjnymi w ramach filaru Pet Professional Pillar. Ta współpraca obejmuje zarządzanie relacjami oraz prowadzenie wykładów na temat zdrowego żywienia zwierząt dla studentów weterynarii, praktykantów, pielęgniarek i groomerów.
  • Uczestniczenie w konferencjach naukowych w celu aktualizacji wiedzy naukowej i wiedzy o trendach w społeczności naukowej.
  • Działanie jako dedykowany punkt kontaktowy ds. naukowych dla danego działu, (głównie dla zespołu sprzedaży).

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie weterynaryjne - warunek konieczny.
  • Podstawowa wiedza na temat wymagań żywieniowych zwierząt domowych, w tym umiejętność dostosowywania diety do indywidualnych potrzeb.
  • Umiejętność efektywnego prowadzenia wystąpień publicznych oraz tworzenia profesjonalnych treści, takich jak artykuły i materiały edukacyjne.
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, poziom min B2+.
  • Doświadczenie weterynaryjne: Praktyka zawodowa jako weterynarz będzie dużym atutem, chociaż nie jest wymagana.
  • Doświadczenie w komunikacji, marketingu lub pracy naukowej: Wszelkie doświadczenie w tych obszarach będzie uznane za dodatkowy atut.
  • Sprawna obsługa pakietu Microsoft Office oraz umiejętność szybkiego przyswajania obsługi wewnętrznych systemów operacyjnych.
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych i delegacji w celu realizacji zadań zawodowych.
  • Umiejętność współpracy w zespole międzynarodowej oraz samodzielność, we wdrażaniu planów centralnych.

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w firmie międzynarodowej.
  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i/lub programu sportowego.
  • Siłownia na terenie firmy( Niepołomice), z której można korzystać przed pracą i po pracy.
  • Praca hybrydowa/zdalna; praca w delegacjach.
  • Zniżki na firmową karmę dla zwierząt.
  • Dofinansowania do obiadów na terenie firmy 14 zł / obiad (Niepołomice).
  • Dodatkowy benefit i dofinansowanie – program wellness (odzież/sprzęt sportowy, karnet na siłownię itp.).
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową.

  • Praca Niepołomice
  • Niepołomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584