Specjalista ds. Kluczowych Klientów i Sieci
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, Lubusz Voivodeship, Polska
Oleofarm sp. z o. o.
11. 4. 2024

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów, zadań sprzedażowych, jakościowych i efektywnościowych
  • Prognozowanie i planowanie sprzedaży u podległych klientów
  • Organizacja pracy w swoich Sieciach Aptecznych na swoim terenie
  • Realizacja celów wyznaczonych dla klientów i monitorowanie ich postępów
  • Rozwijanie kompetencji w obszarze swoich obowiązków
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach z partnerami biznesowymi
  • Analiza rynku, trendów oraz działań konkurencji i bieżące reagowanie na ich zachowania korzystając z danych udostępnianych przez firmę.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku tj. Specjalista ds. Kluczowych Klientów i Sieci odpowiedzialnym za sieci apteczne
  • Bardzo dobra znajomość branży farmaceutycznej – warunek konieczny
  • Znajomość działań trademarketingowych w sieciach aptecznych
  • Umiejętność strategicznego myślenia , innowacyjność, kreatywność i kompleksowa analiza danych
  • Umiejętność prowadzenia wielu projektów jednocześnie wyznaczonych przez firmę
  • Znajomość technik i standardów sprzedaży
  • Nastawienie na realizacje celu
  • Zdolności negocjacyjne
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Gotowość do odbywania podroży służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie pakiet świadczeń medycznych, ubezpieczenie na życie
  • Możliwość rozwoju zawodowego – szkolenia wewnętrzne
  • Narzędzia pracy : laptop, smartfon, samochód służbowy, również do użytku prywatnego

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Oleofarm jest firmą skoncentrowaną na badaniach, produkcji oraz sprzedaży wysokiej jakości suplementów diety, dietetycznych środków specjalnego przeznaczenia medycznego, surowców farmaceutycznych oraz zdrowej żywności, w tym olejów zimno tłoczonych. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, których łączy zaangażowanie, zaufanie, szacunek oraz porozumienie i świadomość wspólnych dążeń i celów.

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Oleofarm sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (52-407), ul. Mokronoska 8. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą przez okres aktualnej rekrutacji oraz jeżeli wyraziła Pani/Pan zgodę przez okres przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez okres 1 roku. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iodo@ensiskancelaria.com, Posiada Pani/Pan prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, żądania zaprzestania przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie poprzez złożenie stosownej dyspozycji w siedzibie, pisemnie lub elektronicznie. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie określonym przepisami Kodeksu Pracy oraz przepisów wykonawczych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne.

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. kadr i płac Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Zakupów Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. marketingu Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. ofertowania Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Zarządzania Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Eksportu Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190