Specjalista ds. kluczowych klientów
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.
19. 7. 2024

3070

Obowiązki

  • pozyskiwanie nowych partnerów i rozwijanie relacji z obecnymi,
  • przygotowanie i wdrażanie planu rozwoju sieci sprzedaży w ramach sieci partnerskich,
  • przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków współpracy, opracowywanie zapisów umów dotyczących warunków współpracy,
  • utrzymywanie wysokiego standardu współpracy z partnerami,
  • opracowanie indywidualnych planów działań wspierających sprzedaż w sieci partnerskiej (w tym działań marketingowych, konkursów i innych programów motywacyjnych),
  • budowanie nowych kanałów dystrybucji,
  • opracowywanie przepisów wewnętrznych, zapisów umów sieciowych wraz z dokumentami wiążącymi oraz udział w negocjacjach umów z partnerami sieciowymi,
  • realizację planu sprzedaży w kanale sieciowym i stały monitoring,
  • analizowanie wyników sprzedażowych i efektywności podejmowanych działań.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane z zakresu prawa),
  • doświadczenie w konstruowaniu zapisu umów oraz redagowaniu oficjalnych pism,
  • doświadczenie we współpracy z dużymi sieciami handlowymi,
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z partnerami i opracowywaniu, wdrażaniu działań wspierających sprzedaż,
  • umiejętność budowania i utrzymania długotrwałych relacji z klientami,
  • umiejętność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji na podstawie danych.
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excela,
  • zdolność do efektywnej realizacji wielu projektów równocześnie,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i dynamiką zmian,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Atrakcyjny system premiowy
  • Praca hybrydowa
  • Platforma kafeteryjna
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Kursy i szkolenia
  • Preferencyjne pożyczki
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Bilety na wydarzenia sportowe i kulturalne
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Spotkania integracyjne

Źródło: Totalizator Sportowy/Praca

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567