Specjalista ds. Klientów Kluczowych
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Konsorcjum Stali S.A.
12. 6. 2024

Konsorcjum Stali S.A. z siedzibą w Zawierciu, krajowy lider w branży wyrobów hutniczych i produkcji zbrojeń budowlanych, posiadający własne Centrum Serwisowe Blach, Centrum Serwisowe Stali oraz Zakład Konstrukcji Stalowych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż wyrobów hutniczych i usług firmy (zbrojenia budowlane, wyroby z blach zimnowalcowanych i ocynkowanych)
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa i podtrzymanie relacji handlowych z już istniejącymi klientami
  • Pozyskiwanie zapytań od klientów oraz składanie ofert

Nasze wymagania

  • Umiejętność posługiwania się pakietem MS Office
  • Zaangażowanie i chęć do pracy
  • Dobre umiejętności planowania oraz organizacji pracy
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Znajomość branży hutniczej będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
  • Prawo jazdy kat.B

To oferujemy

  • Interesującą i pełną wyzwań prace u cenionego pracodawcy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premią za wyniki.
  • Wsparcie oraz profesjonalne wprowadzenie na stanowisko pracy
  • Pracę w gronie doświadczonych profesjonalistów w atmosferze wzajemnej współpracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Narzędzia do wykonywanej pracy (laptop, samochód, telefon).

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851