Specjalista ds. kard i płac
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Agencja Zatrudnienia Fuga Mundi
24. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Wymagane orzeczenie o niepełnosprawności
Podstawowe obowiązki:
* przetwarzanie dokumentów związanych z zatrudnieniem pracowników
* opracowywanie i kontrola list płac oraz terminowe rozliczanie
* wynagrodzeń pracowników
* współpraca z działem księgowym w zakresie rozliczeń płacowych i kadrowych
* obsługa programów Symfonia, Optima
Wymagania:
* doświadczenie zawodowe na stanowisku Specjalisty ds. kadr i płac
* umiejętność obsługi programów komputerowych, w tym pakietu Microsoft Office oraz programów Symfonia, Optima
* dokładność, rzetelność oraz umiejętność pracy w zespole
* umiejętność organizacji pracy własnej i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków.
Oferujemy:
* stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
* przyjazną atmosferę pracy oraz pracę na 0,5 etatu
* terminowe wynagrodzenie
* biuro w centrum Lublina
* możliwość rozpoczęcia od stażu zawodowego

  • Praca Lublin
  • Specjalista ds. kadr i płac Lublin
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Lublin
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Lublin
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Lublin
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Lublin
  • Specjalista ds. telekomunikacji Lublin
  • Specjalista ds. PR Lublin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Lublin
  • Specjalista ds. Zakupów Lublin
  • Specjalista ds. marketingu Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659