Specjalista ds. kalkulacji
  • Poznań, Stare Miasto
wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto, wielkopolskie, Polska
MDM-DRUK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Główne obowiązki:

  • wykonywanie, opracowywanie oraz analiza kalkulacji produkcji opakowań papierowych,
  • aktualizowanie baz danych w zakresie kalkulacji,
  • współpraca z działem realizacji zamówień, zakupów oraz z innymi działami firmy,
  • archiwizacja sporządzonych kalkulacji.

Wymagamy:

  • minimum rok doświadczenia w pracy na stanowisku specjalisty ds. kalkulacji,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • biegła znajomość obsługi komputera (środowisko Windows, pakiet oprogramowania Office),
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • dokładność, sumienność, komunikatywność,
  • znajomość systemu Symfonia Handel,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • stabilną i ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się Drukarni,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

Benefity:

  • dofinansowanie do karty MultiSport,
  • wyjazdy i imprezy firmowe.

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    61 852
    12 953