Specjalista ds. Kadrowo-Płacowych APT
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Polska
International Quick Service Polska Sp. z o.o.
17. 9. 2024

Dołącz do naszego zespołu w Gliwicach, Oferta pracy w biurze w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy International Quick Service Polska na stanowisko: Specjalista ds. Kadrowo-Płacowych APT
Twój zakres obowiązków
- kompleksowe przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnianiem, zwalnianiem pracowników tymczasowych w tym m.in. umów, informacji, świadectw pracy i innych określonych przepisami- zgłaszanie i wyrejestrowywanie w ZUS pracowników tymczasowych- prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej pracowników tymczasowych- naliczanie wynagrodzeń, zasiłków pracowników tymczasowych- przygotowywanie danych na potrzeby działu księgowości celem sporządzania miesięcznych deklaracji i sprawozdań- sporządzanie rocznych informacji o przychodach i pobranych zaliczkach na PDOF dla pracowników tymczasowych- sporządzanie rocznych informacji dla ubezpieczonych w obszarze pracowników tymczasowych- prowadzenie ewidencji i rozliczanie czasu pracy pracowników tymczasowych- prowadzenie ewidencji osób wykonujących pracę tymczasową- kontakt z instytucjami państwowymi w zakresie zatrudniania pracowników tymczasowych, m.in. PIP, ZUS, US- sporządzanie zestawień księgowo - płacowych- kontakt z klientami Spółki w zakresie zatrudniania pracowników tymczasowych
Nasze wymagania  •  udokumentowane doświadczenie zawodowe na stanowisku kadrowo płacowym w obszarze agencji pracy tymczasowej;  •  bardzo dobra znajomość przepisów związanych z zatrudnianiem pracowników tymczasowych i umiejętność ich stosowania;  •  bardzo dobra znajomość zasad naliczania wynagrodzeń oraz rozliczeń składkowo - podatkowych;  •  bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy oraz zatrudniania obcokrajowców  •  obsługa komputera (w szczególności excel) oraz programu PŁATNIK;  •  umiejętność poszukiwania zmian w obowiązujących przepisach;  •  skrupulatność, systematyczność;  •  umiejętność pracy samodzielnej oraz pracy w grupie;  •  asertywność.
Oferujemy
- stabilne zatrudnienie- praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 16:00- niezbędne narzędzia do pracy- miłą atmosferę w pracy- stałe i pewne wynagrodzenie- ciekawą pracę, w której zawsze dzieje się coś nowego- możliwość uczestnictwa w szkoleniach

  • Praca Gliwice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gliwice
  • Specjalista ds. Zakupów Gliwice
  • Specjalista ds. marketingu Gliwice
  • Specjalista ds. ofertowania Gliwice
  • Specjalista ds. Zarządzania Gliwice
  • Specjalista ds. Eksportu Gliwice
  • Specjalista ds. transportu Gliwice
  • Specjalista ds. HR Gliwice
  • Specjalista ds. turystyki Gliwice
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584