Specjalista ds. Kadr (K/M)
  • Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, Śląskie, Polska
Kontakt-Simon S.A.
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kompleksowa obsługa kadrowa pracowników;
  • rozliczanie/weryfikacja czasu pracy pracowników;
  • prowadzenie akt osobowych i dokumentacji pracowniczej;
  • przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne;
  • przygotowywanie raportów GUS, PFRON;
  • nadzór nad terminowością szkoleń BHP i badań lekarskich.

WYMAGANIA:
  • wykształcenia wyższego (mile widziane kierunkowe);
  • min. 2-letniego doświadczenia w dziale personalnym;
  • praktycznej znajomości zagadnień z zakresu kadr;
  • bardzo dobrej znajomości prawa pracy;
  • bardzo dobrej znajomości MS Office;
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego;
  • obowiązkowości, rzetelności, dokładności, umiejętności pracy w zespole;
  • dobrej organizacji pracy i wysokiej kultury osobistej.

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • pracę w międzynarodowej firmie o unormowanej pozycji na rynku;
  • świadczenia pozapłacowe: dodatkowe ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, świadczenia socjalne, karty Multisport, Program Poleceń Pracowniczych.

  • Praca Czechowice-Dziedzice
  • Czechowice-Dziedzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584