Specjalista ds. kadr i szkoleń
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Centrum Aktywności Międzypokoleniowej Nowolipie
4. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

1) przygotowywanie dokumentów i wniosków związanych z nawiązywaniem, zmianą oraz rozwiązywaniem stosunków pracy;

2) prowadzenie ewidencji pracowników, akt osobowych, wydawanie zaświadczeń

o zatrudnieniu;

3) prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników, urlopów, czasowej niezdolności do pracy oraz grafików dla grupy pracowników;

4) prowadzenie spraw socjalno-bytowych pracowników Centrum;

5) ustalanie terminów wypłat nagród jubileuszowych;

6) przygotowanie dokumentów związanych z przejściem pracowników na emeryturę lub rentę z tytułu niezdolności do pracy;

7) realizacja postępowań powypadkowych, związanych z wypadkami, które wystąpiły w drodze do pracy oraz w drodze z pracy, w przypadku osób zatrudnionych na etacie oraz osób zatrudnionych na umowy cywilno-prawne;

8) nadzorowanie realizacji systemu ocen pracowników Centrum;

9) sporządzanie sprawozdań dotyczących zatrudnienia, w tym sprawozdań GUS

z zakresu spraw kadrowych;

10) rozpoznawanie we współpracy z kierownikami działów potrzeb szkoleniowych i doskonalenia zawodowego pracowników Centrum;

11) nadzór nad przebiegiem służby przygotowawczej oraz organizowanie egzaminu kończącego tę służbę – we współpracy z Dyrektorem oraz kierownikami komórek organizacyjnych;

12) współpraca z osobą zajmującą się przestrzeganiem przepisów bhp i ppoż. oraz kierownikami działów w zakresie właściwych warunków bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przestrzegania stanu zabezpieczenia pożarowego;

13) naliczanie wynagrodzeń pracowników CAM „Nowolipie”, sporządzanie deklaracji ZUS, PIT,

14) prowadzenie pełnej obsługi PPK

WYMAGANIA:

Wymagania niezbędne:

1. Obywatelstwo polskie. O stanowisko mogą ubiegać się osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zgodnie z art. 11 ust. 2 i 3 ustawy z dn. 21.11.2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2019 r. poz. 1282 z późn. zm.).

2. Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.

3. Niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.

4. Nieposzlakowana opinia.

5. Umiejętność biegłej obsługi komputera.

6. Posiadanie kwalifikacji zawodowych wymaganych do wykonywania pracy na stanowisku specjalisty ds. kadr i szkoleń – wykształcenie minimum wyższe I stopnia

7. Znajomość przepisów prawa pracy oraz aktów wykonawczych do ustawy Kodeks Pracy, umiejętność ich interpretacji i zastosowania do wykonywanych zadań. Obsługa programu Płatnik.

8. Minimum 2 – letni staż pracy.

9. Doświadczenie zawodowe minimum 2 lata w obszarze kadr i szkoleń lub płac.

10. Wymagane kompetencje: identyfikacja z jednostką, komunikatywność, samodzielność, sumienność.

Wymagania dodatkowe:

1. Znajomość regulacji prawnych niezbędnych do podjęcia pracy na stanowisku.

2. Znajomość programu Vulcan.

3. Pożądane kierunki studiów: nauki społeczne, zarządzanie w tym zarządzanie personelem, prawo, administracja

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

1. Życiorys – curriculum vitae z przebiegiem nauki i pracy zawodowej.

2. List motywacyjny.

3. Kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i dodatkowe kwalifikacje związane ze stanowiskiem pracy, o które ubiega się kandydat poświadczone za zgodność z oryginałem.

4. Kserokopie dokumentów potwierdzających staż pracy i doświadczenie zawodowe – świadectw pracy, jeżeli stosunek pracy trwa nadal – zaświadczenie o zatrudnieniu poświadczone za zgodność z oryginałem.

5. Oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych (data, własnoręczny podpis).

6. Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe (data, własnoręczny podpis).

7. Kserokopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność w przypadku kandydata zamierzającego korzystać z uprawnienia, o którym mowa w art. 13a ust. 2 ustawy z dn. 21.11.2008 r. o pracownikach samorządowych.

8. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w przypadkach, gdy zakres danych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest szerszy niż wynika to z art. 221 Kodeksu Pracy i ustawy o pracownikach samorządowych.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w zakresie wykraczającym poza katalog danych określonych w przepisach prawa pracy tj. art. 221 Kodeksu Pracy i ustawy o pracownikach samorządowych .”

Miejsce i termin składania dokumentów:

Kandydaci są zobowiązani do złożenia dokumentów wymienionych w pkt. VI w sekretariacie CAM „Nowolipie” Warszawa ul. Nowolipie 25B w zamkniętej kopercie, na której należy umieścić tytuł postępowania: „Nabór na stanowisko specjalista ds. kadr i szkoleń w CAM „Nowolipie”” lub wymagane dokumenty (skany) prosimy przesyłać mailem na adres: nowolipie@camnowolipie.pldo dnia 8 października 2024 roku do godziny 12.00

OFERUJEMY:

-umowę o pracę na czas określony z możliwością zawarcia kolejnej umowy na czas nieokreślony

-dodatek stażowy

-dodatek motywacyjny

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388