Specjalista ds. Kadr i Płac z językiem rosyjskim
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, Mazowieckie, Polska
Manufaktura Rekrutacji
31. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
Prowadzenie ewidencji czasu pracy;
Weryfikacja poprawności harmonogramów czasu pracy;
Ewidencja nieobecności pracowników;
Prowadzenie ewidencji obowiązkowych badań lekarskich pracowników oraz szkoleń z zakresu BHP, kontrola ich aktualności;
Sporządzanie list płac, naliczanie wynagrodzeń z umów o pracę i umów cywilnoprawnych, weryfikacja rachunków do umów;
Tworzenie dokumentów zgłoszeniowych do ZUS;
Przygotowanie deklaracji dla ZUS, US;
Wystawianie PIT-11 i PIT-4R;
Obsługa platformy e-PUE;
Wystawienie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu;
Przygotowanie i składanie wniosków o zaświadczenia A1, EKUZ;
Weryfikacja legalności zatrudnienia cudzoziemców
Nasze wymagania
Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych,
Mile widziana znajomość programu płacowego Comarch Optima,
Mile widziana znajomość podstaw księgowości,
Komunikatywna znajomość języka rosyjskiego,
Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, terminowość,
Dobra znajomość programu Excel.
To oferujemy
Umowę o pracę,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Wsparcie merytoryczne,
Pracę w międzynarodowym środowisku,

  • Praca Piaseczno
  • Specjalista ds. kadr i płac Piaseczno
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Piaseczno
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Piaseczno
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Piaseczno
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Piaseczno
  • Specjalista ds. Sprzedaży Piaseczno
  • Specjalista ds. Zakupów Piaseczno
  • Specjalista ds. marketingu Piaseczno
  • Specjalista ds. ofertowania Piaseczno
  • Specjalista ds. Zarządzania Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584