Specjalista ds. Kadr i Płac - rekrutacja online
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HRK S.A.
23. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszego klienta – renomowanej firmy działającej w sektorze zarządzania obiektami – poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Specjalisty ds. Kadr i Płac.

Specjalista ds. Kadr i PłacMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej;
  • Naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o prace i umów cywilno-prawnych;
  • Sporządzanie deklaracji oraz rozliczeń do ZUS, US, PFRON, GUS;
  • Administracja świadczeniami i programami przysługującymi pracownikom;
  • Przygotowywanie raportów i zestawień dotyczących spraw kadrowo-płacowych na potrzeby kadry kierowniczej i zarządu;
  • Bieżące wspieranie pracowników w kwestii ich zapytań;
  • Wykonywanie innych czynności zleconych w dziale HR w ramach posiadanych kwalifikacji.

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
  • Praktyczna znajomość programu TETA
  • Dobra organizacja pracy, terminowość, rzetelność;
  • Umiejętności komunikacyjne, nastawienie na współpracę;
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Pakiet benefitów;
  • Hybrydowy tryb pracy

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544